1700-tal, nagg, sprickor, diam. 16-22 cm.
400 SEK | 2017-01-08 20:14 |
350 SEK | 2017-01-08 16:34 |
300 SEK | 2017-01-08 15:22 |
250 SEK | 2016-12-15 20:26 |
200 SEK | 2016-12-16 07:57 |
75 SEK | 2016-12-11 00:04 |
50 SEK | Startpris |