I bemålat trä, 1900-talets första hälft, bruksslitage, längd 50 cm.
950 SEK | 2017-01-08 18:26 |
900 SEK | 2017-01-07 23:30 |
450 SEK | 2016-12-26 11:43 |
300 SEK | 2016-12-22 13:21 |
200 SEK | 2016-12-19 20:10 |
50 SEK | 2016-12-13 10:53 |
50 SEK | Startpris |