1900-talets början, svartlackerad metall samt mässing, bruksslitage, bredd 125 cm.
1 700 SEK | 2017-01-08 19:08 |
1 600 SEK | 2017-01-08 19:08 |
1 400 SEK | 2017-01-08 19:07 |
1 100 SEK | 2017-01-08 15:16 |
800 SEK | 2017-01-07 23:32 |
750 SEK | 2017-01-07 18:28 |
250 SEK | 2017-01-06 12:35 |
50 SEK | 2016-12-21 16:17 |
50 SEK | Startpris |