35. Litografi, Karl Axel Pehrson

Signerad samt numrerad (148/375), 41 x 28 cm.

Varunr 37645

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 350 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

350 SEK2017-01-08 19:07
300 SEK2016-12-14 21:58
250 SEK2016-12-06 19:23
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.