Trä med skiva i marmorimitation, delvis förgyllt, bruksslitage, smuts, 105 x 65 cm, höjd 55 cm.
300 SEK | 2017-01-08 19:00 |
250 SEK | 2017-01-08 19:00 |
175 SEK | 2017-01-01 20:39 |
150 SEK | 2016-12-31 20:24 |
50 SEK | Startpris |