i tre delar, bruksslitage, kantstött skiva, mindre repor och märken, saknar ett beslag, 124 x 62 cm, höjd 75 cm.
1 300 SEK | 2017-01-15 10:50 |
1 200 SEK | 2017-01-15 19:34 |
350 SEK | 2017-01-15 16:46 |
125 SEK | 2017-01-09 00:54 |
50 SEK | Startpris |