2 st, bruksslitage,smuts, mindre skador, höjd 40 cm.
500 SEK | 2017-01-15 15:38 |
450 SEK | 2017-01-15 19:45 |
350 SEK | 2017-01-15 19:44 |
250 SEK | 2016-12-17 21:21 |
175 SEK | 2017-01-09 14:48 |
50 SEK | Startpris |