Bruksslitage, skador, rost, i metall samt papp, ca 50 st.
350 SEK | 2017-01-15 18:13 |
300 SEK | 2017-01-05 19:48 |
200 SEK | 2017-01-15 17:55 |
50 SEK | Startpris |