Plåt, bruksslitage, märken repor, smuts, 39 x 72 cm, höjd 131 cm.
250 SEK | 2017-01-15 19:12 |
200 SEK | 2017-01-15 13:09 |
200 SEK | 2017-01-15 18:55 |
50 SEK | Startpris |