Tidigt 1800-tal, mindre nagg på lock samt fotring, bruksslitage, höjd 42 cm.
1 200 SEK | 2017-01-15 20:14 |
1 100 SEK | 2017-01-15 18:23 |
850 SEK | 2017-01-15 20:14 |
750 SEK | 2017-01-15 16:03 |
700 SEK | 2017-01-14 19:03 |
200 SEK | 2017-01-09 10:06 |
100 SEK | 2017-01-08 10:28 |
50 SEK | Startpris |