29. Kaffeservisdelar, "Fasan", Old Gustavsberg

6 koppar med 5 mindre samt 4 större fat samt tillhörande assietter och mindre tallrikar, bruksslitage, sprickor, nagg förekommer, kaffekannans lock kärvar, tot. 55 delar.

Varunr 37964

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 600 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

1 600 SEK2017-01-15 19:13
1 500 SEK2017-01-15 10:03
1 300 SEK2017-01-15 09:42
1 000 SEK2017-01-08 09:30
350 SEK2017-01-04 16:33
250 SEK2016-12-16 19:46
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.