6 koppar med 5 mindre samt 4 större fat samt tillhörande assietter och mindre tallrikar, bruksslitage, sprickor, nagg förekommer, kaffekannans lock kärvar, tot. 55 delar.
1 600 SEK | 2017-01-15 19:13 |
1 500 SEK | 2017-01-15 10:03 |
350 SEK | 2017-01-04 16:33 |
50 SEK | Startpris |