31. Sekretär, allmoge

1800-tal, bruksslitage, furu, saknar nyckel, 120 x 60, höjd 119 cm.

Varunr 37957

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 175 SEK24 00 SEK25 00 SEK

175 SEK2017-01-11 20:26
150 SEK2017-01-15 19:14
100 SEK2017-01-15 18:49
50 SEK2017-01-08 21:46
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.