Bruksslitage, nagg förekommer, 37 delar.
1 800 SEK | 2017-01-15 19:15 |
1 700 SEK | 2017-01-15 19:15 |
1 600 SEK | 2017-01-15 10:04 |
50 SEK | Startpris |