34. Skrivbordslampa, Swing

Smärre bruksslitage, repor, ej funktionstestad.

Varunr 37967

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 650 SEK7 00 SEK8 00 SEK

650 SEK2017-01-14 22:41
600 SEK2017-01-15 19:15
300 SEK2017-01-14 15:55
250 SEK2016-12-18 21:32
250 SEK2017-01-04 09:28
75 SEK2017-01-03 23:33
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.