41. Parti porslin, bl.a. "Fasan", Old Gustavsberg

Bruksslitage, nagg samt sprickor förekommer.

Varunr 37966

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

1 100 SEK2017-01-15 19:17
1 000 SEK2017-01-14 11:08
1 000 SEK2017-01-15 19:17
350 SEK2017-01-12 20:15
200 SEK2017-01-04 16:56
175 SEK2017-01-01 21:15
150 SEK2016-12-24 18:23
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.