Bruksslitage, nagg samt sprickor förekommer.
1 100 SEK | 2017-01-15 19:17 |
1 000 SEK | 2017-01-15 19:17 |
350 SEK | 2017-01-12 20:15 |
200 SEK | 2017-01-04 16:56 |
175 SEK | 2017-01-01 21:15 |
50 SEK | Startpris |