43. Hallmöbel

Teak, smärre bruksslitage, repor, mindre fanérskada på lådfront, 70 x 30 cm, höjd 58 cm.

Varunr 37973

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

600 SEK2017-01-15 19:17
550 SEK2017-01-15 19:17
450 SEK2017-01-14 19:18
400 SEK2017-01-04 09:31
400 SEK2017-01-12 12:54
300 SEK2016-12-31 13:29
250 SEK2016-12-18 21:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.