Teak, smärre bruksslitage, repor, mindre fanérskada på lådfront, 70 x 30 cm, höjd 58 cm.
600 SEK | 2017-01-15 19:17 |
550 SEK | 2017-01-15 19:17 |
450 SEK | 2017-01-14 19:18 |
400 SEK | 2017-01-04 09:31 |
400 SEK | 2017-01-12 12:54 |
300 SEK | 2016-12-31 13:29 |
250 SEK | 2016-12-18 21:34 |
50 SEK | Startpris |