Teak med skiva i svart glas, bruksslitage, skiva med mindre skador, 60 x 29 cm, höjd 64 cm.
500 SEK | 2017-01-15 19:18 |
450 SEK | 2017-01-15 18:57 |
300 SEK | 2017-01-15 18:56 |
150 SEK | 2017-01-14 21:23 |
50 SEK | 2016-12-27 14:05 |
50 SEK | Startpris |