Underede i mässing med rökfärgade glasskivor, en skiva med skador samt nagg i hörn, 65 x 45 cm, höjd 54 cm.
400 SEK | 2017-01-13 08:08 |
350 SEK | 2017-01-12 12:55 |
75 SEK | 2017-01-08 09:39 |
50 SEK | 2016-12-20 21:14 |
50 SEK | Startpris |