Signerad samt daterad 1971, 64 x 149 cm.
1 200 SEK | 2017-01-15 19:21 |
1 100 SEK | 2017-01-15 19:21 |
950 SEK | 2017-01-15 18:54 |
500 SEK | 2017-01-15 16:28 |
250 SEK | 2017-01-09 20:35 |
125 SEK | 2017-01-03 19:02 |
100 SEK | 2016-12-31 14:40 |
50 SEK | Startpris |