12 st, mässing, mindre repor och smärre slitage.
1 100 SEK | 2017-01-15 19:28 |
1 000 SEK | 2017-01-15 19:27 |
950 SEK | 2017-01-15 19:27 |
850 SEK | 2017-01-15 18:43 |
400 SEK | 2017-01-14 19:23 |
300 SEK | 2017-01-09 00:50 |
250 SEK | 2017-01-08 15:52 |
200 SEK | 2016-12-26 21:58 |
75 SEK | 2016-12-19 23:05 |
50 SEK | Startpris |