8. Gungstol, "Grandessa", Lena Larsson, Nesto

Nässjö Stolfabrik, bruksslitage, smuts, repor.

Varunr 37990

15 Januari 2017 19:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 700 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

700 SEK2017-01-15 19:09
650 SEK2017-01-12 12:51
600 SEK2017-01-12 20:09
500 SEK2016-12-24 00:25
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.