Nässjö Stolfabrik, bruksslitage, smuts, repor.
700 SEK | 2017-01-15 19:09 |
650 SEK | 2017-01-12 12:51 |
600 SEK | 2017-01-12 20:09 |
500 SEK | 2016-12-24 00:25 |
50 SEK | Startpris |