Smärre ytslitage som repor, höjd 20 cm.
200 SEK | 2017-01-22 19:46 |
175 SEK | 2017-01-22 19:03 |
100 SEK | 2017-01-21 17:28 |
75 SEK | 2017-01-17 22:39 |
50 SEK | 2017-01-12 19:51 |
50 SEK | Startpris |