Lagning/spricka i en av hänklarna, ytligare glasyrkrackeleringar, höjd 15 cm.
250 SEK | 2017-01-22 19:46 |
200 SEK | 2017-01-19 10:59 |
175 SEK | 2017-01-22 19:46 |
50 SEK | Startpris |