Teak, delvis bemålat, bruksslitage, fanérskador, 70 x 35 cm, höjd 68 cm.
400 SEK | 2017-01-22 18:56 |
350 SEK | 2017-01-22 11:17 |
250 SEK | 2017-01-21 19:25 |
50 SEK | 2017-01-16 13:48 |
50 SEK | Startpris |