Brons, föreställande sittande kvinna, signerad samt numrerad (No 239), höjd 14 cm.
6 400 SEK | 2017-01-22 20:11 |
6 000 SEK | 2017-01-22 19:03 |
3 600 SEK | 2017-01-18 22:13 |
900 SEK | 2017-01-17 20:17 |
50 SEK | Startpris |