Orrefors, 1960-tal, kupor i brunt glas samt klarglas, mindre nagg i överkant av ytterkupan längs mässingskåpan, höjd exkl. kedja ca 35 cm, diam. 38 cm.
950 SEK | 2017-01-22 20:11 |
700 SEK | 2017-01-22 20:11 |
500 SEK | 2017-01-21 15:09 |
450 SEK | 2017-01-21 08:21 |
50 SEK | 2017-01-16 15:07 |
50 SEK | Startpris |