18/1900-tal, signerad "Markes", fartyg på hav, 15 x 21 cm.
400 SEK | 2017-01-22 20:23 |
350 SEK | 2017-01-18 22:03 |
50 SEK | 2017-01-17 23:36 |
50 SEK | Startpris |