Saknar el och armatur, smärre bruksslitage, repor, märken, diam. 50 cm.
750 SEK | 2017-01-22 20:27 |
700 SEK | 2017-01-22 20:26 |
400 SEK | 2017-01-20 19:51 |
350 SEK | 2017-01-19 22:56 |
100 SEK | 2017-01-18 19:33 |
50 SEK | Startpris |