Art deco, 1900-talets första hälft, föreställande ormtjusande kvinna, saknar flöjt, smärre ytslitage i övrigt fint skick, höjd 23 cm.
450 SEK | 2017-01-22 19:12 |
400 SEK | 2017-01-21 18:30 |
350 SEK | 2017-01-13 11:21 |
150 SEK | 2017-01-17 20:13 |
50 SEK | 2017-01-11 19:58 |
50 SEK | Startpris |