Fot i mässing, smärre bruksslitage, mindre bucklor samt märken, höjd inkl. rökrör 50 cm.
450 SEK | 2017-01-22 19:13 |
400 SEK | 2017-01-22 11:19 |
250 SEK | 2017-01-17 20:58 |
150 SEK | 2017-01-16 11:32 |
50 SEK | 2017-01-15 10:24 |
50 SEK | Startpris |