39. Fotogenlampa

Fot i mässing, smärre bruksslitage, mindre bucklor samt märken, höjd inkl. rökrör 50 cm.

Varunr 38327

22 Januari 2017 19:04

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 450 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

450 SEK2017-01-22 19:13
400 SEK2017-01-22 11:19
250 SEK2017-01-17 20:58
150 SEK2017-01-16 11:32
50 SEK2017-01-15 10:24
50 SEK Startpris

Stadsauktion 22 Januari 19:00,

Förhandsbudgivning pågår till 19.00, sedan tar realtidsauktionen över.
Vill du veta mera om realtidsauktioner klicka länken nedan:
Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.