2 st, akvarell osignerad, största rammått 73 x 58 cm.
400 SEK | 2017-01-22 19:22 |
350 SEK | 2017-01-22 19:22 |
200 SEK | 2017-01-16 19:33 |
50 SEK | Startpris |