Teak, smärre bruksslitage med repor samt mindre märken, 100 x 36 cm, höjd 52 cm.
500 SEK | 2017-01-22 19:26 |
450 SEK | 2017-01-22 18:57 |
300 SEK | 2017-01-20 19:38 |
50 SEK | Startpris |