I guldfärgat trä, bruksslitage, skador, yttermått omkring 50 x 60 cm.
300 SEK | 2017-01-22 19:26 |
250 SEK | 2017-01-22 11:55 |
200 SEK | 2017-01-21 00:10 |
150 SEK | 2017-01-18 22:18 |
75 SEK | 2017-01-15 14:08 |
50 SEK | Startpris |