Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, sliten bemålning, 60 x 45 cm, höjd 50 cm.
150 SEK | 2017-01-22 19:27 |
125 SEK | 2017-01-22 18:05 |
75 SEK | 2017-01-19 15:23 |
50 SEK | Startpris |