11. Trädgårdsprydnad

Hund, cement, bruksslitage, smärre skador, längd 70 cm

Varunr 38526

5 Februari 2017 19:04

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 175 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

175 SEK2017-02-05 16:13
150 SEK2017-02-05 19:06
100 SEK2017-01-29 18:05
75 SEK2017-01-24 11:17
50 SEK Startpris

Sisjön 5 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.