4 st, rygg i mahogny och benställning i kromad metall, bruksslitage, stoppning samt klädsel med smuts och hårt slitage, skador på trä.
125 SEK | 2017-02-05 19:48 |
100 SEK | 2017-02-05 19:48 |
50 SEK | 2017-01-28 15:46 |
50 SEK | Startpris |