2 st, ej funktionstestade, bruksslitage, repor, höjd 27 cm.
175 SEK | 2017-02-05 19:59 |
150 SEK | 2017-02-03 19:02 |
50 SEK | 2017-01-20 23:20 |
50 SEK | Startpris |