Omkring sekelskifte 18/1900-tal, varierande slitage
450 SEK | 2017-02-05 10:39 |
400 SEK | 2017-02-05 20:06 |
300 SEK | 2017-02-01 19:15 |
250 SEK | 2017-01-19 17:41 |
50 SEK | Startpris |