25. Träskrin/ask

Björkfaner samt mässing, smärre bruksslitage, diam 46 cm

Varunr 38539

5 Februari 2017 19:04

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 175 SEK13 00 SEK14 00 SEK

175 SEK2017-02-05 19:09
150 SEK2017-02-05 19:09
125 SEK2017-02-05 19:09
75 SEK2017-01-26 10:57
50 SEK2017-01-18 19:55
50 SEK Startpris

Sisjön 5 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.