Komposition, signerad samt numrerad (35/150), 47 x 60 cm.
800 SEK | 2017-02-05 20:20 |
750 SEK | 2017-02-05 20:20 |
550 SEK | 2017-02-05 20:20 |
500 SEK | 2017-02-05 20:19 |
450 SEK | 2017-02-05 18:11 |
300 SEK | 2017-02-03 18:54 |
50 SEK | Startpris |