1900-tal, smärre bruksslitage, höjd
ca 60 cm exkl. rökrör
450 SEK | 2017-02-05 11:34 |
400 SEK | 2017-02-04 09:57 |
75 SEK | 2017-01-27 21:34 |
50 SEK | 2017-01-22 17:31 |
50 SEK | Startpris |