30. Sybord

1900-talets första hälft, björk, smärre bruksslitage, 55 x 38, höjd 66 cm

Varunr 38543

5 Februari 2017 19:04

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 75 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

75 SEK2017-02-05 19:10
50 SEK2017-02-04 21:32
50 SEK Startpris

Sisjön 5 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.