1900-talets första hälft, bruksslitage, längd 85 cm
350 SEK | 2017-02-05 19:13 |
200 SEK | 2017-02-05 17:27 |
125 SEK | 2017-01-21 18:38 |
75 SEK | 2017-01-29 15:35 |
50 SEK | Startpris |