40. Gammal koffert

1900-talets första hälft, bruksslitage, längd 85 cm

Varunr 38387

5 Februari 2017 19:04

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 350 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

350 SEK2017-02-05 19:13
300 SEK2017-02-01 12:58
200 SEK2017-02-05 17:27
125 SEK2017-01-21 18:38
75 SEK2017-01-29 15:35
50 SEK Startpris

Sisjön 5 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.