1900-talets mitt, ek, metall samt glas, bruksslitage, smuts, saknar mässingsbeslag till ben, 150 x 60, höjd 108 cm
350 SEK | 2017-02-01 18:08 |
300 SEK | 2017-01-27 12:46 |
200 SEK | 2017-01-26 17:31 |
75 SEK | 2017-01-17 21:03 |
50 SEK | Startpris |