Marint motiv, monogramsignerad samt daterad 9 x 27 cm
125 SEK | 2017-02-05 19:16 |
100 SEK | 2017-02-05 12:56 |
50 SEK | 2017-01-30 12:19 |
50 SEK | Startpris |