5. Olja på duk, Arvid Ahlberg

Marint motiv, skador på duk, 51 x 73 cm

Varunr 38511

5 Februari 2017 19:04

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

2 600 SEK2017-02-05 19:04
2 400 SEK2017-02-05 17:37
1 800 SEK2017-02-05 09:39
650 SEK2017-02-02 03:07
550 SEK2017-01-23 17:15
200 SEK2017-01-31 22:54
150 SEK2017-01-31 20:54
50 SEK Startpris

Sisjön 5 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.