1900-talets mitt, smärre bruksslitage, mindre märken, smuts, 113 x 44, höjd 173 cm
1 700 SEK | 2017-02-05 19:21 |
1 600 SEK | 2017-02-05 19:21 |
1 100 SEK | 2017-02-05 18:15 |
400 SEK | 2017-01-31 00:35 |
50 SEK | 2017-01-28 01:50 |
50 SEK | Startpris |