Tre utdragslådor, smärre bruksslitage, repor, mittenlåda kärvar något, 80 x 41 cm, höjd 70 cm.
700 SEK | 2017-02-12 19:07 |
650 SEK | 2017-02-12 19:07 |
175 SEK | 2017-02-12 19:05 |
75 SEK | 2017-02-09 21:42 |
50 SEK | Startpris |