13. Parti dalahästar

6 st, bruksslitage, skador, höjd 4-17 cm.

Varunr 38863

12 Februari 2017 19:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

500 SEK2017-02-12 19:05
450 SEK2017-02-11 13:36
350 SEK2017-02-09 22:28
250 SEK2017-02-05 11:40
150 SEK2017-02-08 15:27
100 SEK2017-01-31 21:17
75 SEK2017-01-29 14:13
50 SEK2017-01-23 12:55
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.