6 st, bruksslitage, skador, höjd 4-17 cm.
500 SEK | 2017-02-12 19:05 |
450 SEK | 2017-02-11 13:36 |
350 SEK | 2017-02-09 22:28 |
250 SEK | 2017-02-05 11:40 |
150 SEK | 2017-02-08 15:27 |
50 SEK | 2017-01-23 12:55 |
50 SEK | Startpris |