1900-talets senare hälft, hållare för 6 st elektriska ljus, smärre bruksslitage, damm
450 SEK | 2017-02-12 19:42 |
400 SEK | 2017-02-12 19:42 |
200 SEK | 2017-02-12 18:58 |
150 SEK | 2017-02-02 22:42 |
100 SEK | 2017-01-31 23:00 |
50 SEK | 2017-01-31 21:07 |
50 SEK | Startpris |